У Шостці – бебі-бум!
Поділитися в
Копіювати посилання
За 10 днів червня у пологовому відділенні Центральної районної лікарні народилося 12 дітей. Про це під час апаратної наради розповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
«…За одну декаду – найбільший показник від початку року. Хочеться, щоб ця тенденція зберігалася», – сказав він.
Під час апаратної наради Олег Штогрин також проінформував про те, що Шосткинська ЦРЛ активно працює у напрямку енергозбереження та підготовки до зими. Так, здійснюються три проєкти з енергозбереження, проводиться ремонт покрівель, водогонів, ревізія комунікацій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: