Дерматолог
Авто Світ

У Шостці – бебі-бум!

Громада, Медицина 16:13, 11.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

За 10 днів червня у пологовому відділенні Центральної районної лікарні народилося 12 дітей. Про це під час апаратної наради розповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

«…За одну декаду – найбільший показник від початку року. Хочеться, щоб ця тенденція зберігалася», – сказав він.

Під час апаратної наради Олег Штогрин також проінформував про те, що Шосткинська ЦРЛ активно працює у напрямку енергозбереження та підготовки до зими. Так, здійснюються три проєкти з енергозбереження, проводиться ремонт покрівель, водогонів, ревізія комунікацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору