У Шосткинської громаді активізують роботу із залучення грантових коштів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Представники Шосткинщини взяли участь у заході, який проходив у Львові і був присвячений управлінню проєктами для територіальних громад. Там обговорювався процес впровадження проєктів – від ідеї до реалізації.
Міський голова Микола Нога наголосив на необхідності активізації роботи із залучення грантів. Він зазначив, що потрібно сформувати робочу групу, яка б займалася грантами та інвестиційними проєктами.
Очільник громади проінформував про те, що Шосткинська громада найближчим часом візьме участь у 5 грантах в сферах освіти та культури.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: