Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській лікарні введено в експлуатацію модульну котельню + Відео

Місто 17:19, 18.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні здійснювалися заходи із забезпечення теплового режиму у закладах охорони здоров’я. Про це у ході сьогоднішньої апаратної наради розповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

За його словами, працювали усі автономні котельні. Введено в експлуатацію модульну котельню.

Керівник лікарні проінформував про те, що завершуються проектні роботи по черговій котельні на біопаливі. Він зазначив, монтажні роботи планується провести якнайшвидше.

Також на апаратній нараді було повідомлено про закінчення основних робіт по бомбосховищу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору