Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді влада буде підтримувати людей, які встановлюватимуть сонячні батареї та вітряки + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Відключення електроенергії продовжуються, тому місцева влада спрямовує свої зусилля на посилення енергонезалежності.

Як повідомив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога, розглядається можливість підтримки тих мешканців громади, які будуть встановлювати сонячні батареї, вітряки. У Шосткинській громаді планують залучати інвестиції у створення альтернативних джерел енергозабезпечення.

Крім того, у рамках підготовки до опалювального сезону у нас збільшать кількість котельних, які працюють на дровах.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору