Дерматолог
Авто Світ

 У Шосткинській громаді тривають відновлювальні роботи після ворожих атак

 Поділитися

Поділитися в

Як інформує голова Сумської ОВА Олег Григоров, у Шостці всі служби працюють цілодобово, у постійній координації з Урядом, енергетичними та комунальними структурами.

Завдяки спільним зусиллям уже відновлено значну частину електро- та газопостачання. Роботи з відновлення продовжуються.

Фахівці поступово підключають споживачів.

Григоров наголошує, під час технічних перемикань можливе тимчасове вимкнення світла, навіть у тих будинках, де електропостачання вже відновлено.

“Це необхідна частина робочого процесу – енергетики проводять перемикання, щоб стабільно та безпечно подати живлення якомога більшій кількості споживачів”, – пояснює очільник області ю

Відновлення відбувається в умовах постійної повітряної небезпеки, тому роботи іноді доводиться призупиняти – безпека людей завжди на першому місці.

Саме тому процес може тривати довше, ніж хотілося б, але всі служби залучені й роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю.

Громада забезпечена продуктами, медикаментами та паливом. Хліб підвозиться з інших міст, місцевий виробник поступово відновлює роботу.

Працюють пункти незламності. Там можна зігрітися, підзарядити телефони.

Працюють пункти видачі гарячого харчування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору