У Шосткинській громаді проходить весняна толока + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Традиційно в нашій громаді проходить весняна толока. В ній беруть участь підприємства, установи, організації, небайдужі мешканці.
Сьогодні, 31 березня, роботи з прибирання проводилися біля «Кам’яної квітки» (район «Арт-центру»). Також в центральній частині міста висаджувались дерева. Було висаджено понад 70 саджанців.
Весняна толока продовжується. В. о. начальника управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко закликав мешканців долучатися: «…Просимо всіх небайдужих громадян: виходьте, прибирайте і у нас буде красиво і чисто!».
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: