У Шосткинській громаді до суспільно-корисних робіт залучено ще понад 130 безробітних громадян + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У нашій громаді продовжуються роботи з весняного прибирання. Про це на апаратній нараді проінформував в. о. начальника управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
«Основним напрямком був покіс трави, газонів на території як міста, так і громади», – сказав він. Впорядкувалися клумби. Тривали роботи по прибиранню стихійних звалищ.
Проводився аварійний ремонт доріг. «Роботи тривають далі», – зазначив Геннадій Мелашенко.
Керівник УЖКГ повідомив: до суспільно-корисних робіт залучено ще понад 130 безробітних.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: