Дерматолог
Авто Світ

У Новгород-Сіверську знайшли неповнолітню, яка напередодні втікла з дому

Зниклі, Поліція 13:30, 12.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 11 жовтня, пізно ввечері поліцейські Новгород-Сіверського райвідділку поліції отримали повідомлення про зникнення неповнолітньої. Післа сварки з родиною 16-річна дівчина втікла з дому.

Вже сьогодні вранці зниклу знайшли у Новгород-Сіверську. До райцентру дівчина доїхала попуткою, до цього пройшовши частину дороги пішки.

“Наразі з неповнолітньою все добре”, — повідомляють поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору