У Новгород-Сіверську знайшли неповнолітню, яка напередодні втікла з дому
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 11 жовтня, пізно ввечері поліцейські Новгород-Сіверського райвідділку поліції отримали повідомлення про зникнення неповнолітньої. Післа сварки з родиною 16-річна дівчина втікла з дому.
Вже сьогодні вранці зниклу знайшли у Новгород-Сіверську. До райцентру дівчина доїхала попуткою, до цього пройшовши частину дороги пішки.
“Наразі з неповнолітньою все добре”, — повідомляють поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: