У Шостці поліцейські розшукали безвісти зниклого неповнолітнього
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостці 15-річний студент місцевого училища не з’явився на перезмінку та перестав відповідати на дзвінки.
Про це повідомили поліцейських місцевого відділку. Правоохоронці провели необхідні пошукові заходи та встановили місцеперебування підлітка. Юнака також повернули додому.
З хлопцем та його батьками провели профілактичну бесіду щодо безпеки та необхідності підтримання зв’язку з рідними.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: