Дерматолог
Авто Світ

У Шостці поліцейські розшукали неповнолітнього студента, який не виходив на зв’язок

Зниклі, Поліція 15:28, 25.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці розшукали безвісти зниклого неповнолітнього. Студент одного з училищ не повернувся в гуртожиток. Правоохоронці знайшли підлітка за декілька годин.

Про це повідомили в ГУНП в Сумській області.

Адміністрація гуртожитку повідомила правоохоронців, що 17-річний студент не повернувся до місця проживання. Подібні випадки зникнення вже траплялися, але цього разу юнак перестав відповідати на телефонні дзвінки . Співробітники поліції перевірили всі можливі місця перебування підлітка та встановили, що студент перебував у знайомих.

З’ясували, що хлопець проводив час із друзями, а його мобільний телефон розрядився, тому юнак не слідкував за часом та не відповідав на дзвінки.

Наразі життю хлопця нічого не загрожує. З юнаком та його сім’єю поліцейські провели профілактичну бесіда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору