У нашій громаді покращилось транспортне сполучення, йде підготовка до посівної, в лікарні відновили планові операції, а в пологовому за місяць народився 41 малюк! + Відео

Влада, Громада, Життя 16:08, 4.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Такі оптимістичні новини повідомив у відео зверненні міський голова Микола Нога:

Хочу повідомити, що, завдяки українській армії, загонам територіальної оборони частина Сумської області звільнена від орків. І у нас змінилося транспортне сполучення, воно покращилося. Тобто в сторону Ромнів можна проїздити більш спокійно. Правда, у напрямку Сум при відході російські війська зірвали міст через Сейм, але будемо шукати об’їзди, і таким чином буде покращуватися транспортне сполучення в нашій громаді.

Очільник громади закликав усіх готуватись до сільськогосподарських робіт:

– Я хочу закликати ще раз мешканців громади: ми повинні готуватись до сільськогосподарських робіт: обрізати дерева, чистити виноград, готувати ділянки, шукати саджанці, насіння і т. ін. Ми повинні відсіятись. У тому числі і великі агрокомпанії теж працюють над цим питанням. І велика вдячність, що вони не чекають, що хтось зробить, допоможе, вони самостійно працюють у цьому напрямку, і це надзвичайно позитивно.

Крім того, Микола Петрович розповів, що у нашому пологовому будинку у березні народився 41 малюк! Це найбільша кількість за останні 12 місяців!

– І наша лікарня розпочинає проводити планові операції, планове хірургічне втручання. Тому, хто на це чекав якийсь час, сьогодні це вже можна робити. Я дякую всім за оптимізм, дякую всім за підтримку нашої української армії. Україна – понад усе!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору