Дерматолог
Авто Світ

У Н.-Сіверській громаді реалізується проєкт з безпечного та надійного водопостачання

ЖКГ 11:06, 30.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

У селах Студинка, Горбове, Араповичі, Дробишів, Комань та Чулатів уже встановлено захисні споруди над свердловинами, що є важливим кроком для забезпечення якісного та безпечного водопостачання. Про це інформує Новгород-Сіверська міська рада.

Повідомляється, що доставлена нова водонапірна башта в село Горбове. Наступний етап –  її встановлення башти та підключення до системи, що сприятиме надійності водопостачання.

Також передбачено встановлення сучасної електричної системи та насосів, заміну старих труб на нові, а також облаштування контурного заземлення для кожної захисної споруди.

Проєкт реалізується за підтримки неурядової організації «Актед».

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору