У Н.-Сіверській громаді реалізується проєкт з безпечного та надійного водопостачання
Поділитися в
Копіювати посилання
У селах Студинка, Горбове, Араповичі, Дробишів, Комань та Чулатів уже встановлено захисні споруди над свердловинами, що є важливим кроком для забезпечення якісного та безпечного водопостачання. Про це інформує Новгород-Сіверська міська рада.
Повідомляється, що доставлена нова водонапірна башта в село Горбове. Наступний етап – її встановлення башти та підключення до системи, що сприятиме надійності водопостачання.
Також передбачено встановлення сучасної електричної системи та насосів, заміну старих труб на нові, а також облаштування контурного заземлення для кожної захисної споруди.
Проєкт реалізується за підтримки неурядової організації «Актед».


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: