У інфекційному відділенні дитячої лікарні замінюють вікна + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Дитяча лікарня надає всю необхідну медичну допомогу. Про це на апаратній нараді проінформував директор закладу Віктор Садовничий.
Він повідомив, що завершується ремонт 3 поверху педіатричного відділення, на стадії закінчення монтаж вентиляції, розпочалися роботи у інфекційному відділенні, де замінюють вікна.
За словами Віктора Садовничого, є затримка із вводом у експлуатацію котельної. Міський голова Микола Нога поставив завдання: до кінця тижня котельня повинна розпочати роботу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: