У дитячій лікарні завершуються ремонті роботи
Медицина 16:52, 17.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ремонтні роботи у дитячій лікарні на стадії завершення. Про це у ході апаратної наради повідомив директор медзакладу Віктор Садовничий.
Також він проінформував про проведення пробного запуску нового котла. «Котельня готова до роботи», – сказав керівник лікарні.
Готується до встановлення модульна котельня.
На апаратній нараді Віктор Садовничий повідомив і про те, що від одного із фондів медичний заклад отримав благодійну допомогу – лікарні передали медикаменти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: