У 45-річного шосткинця поліцейські знайшли наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
У 45-річного жителя Шостки знайшли наркотики. Про це повідомили в ГУНП в Сумській області.
Співробітники Шосткинського районного управління поліції обшукали житло 45-річного шосткинця.
Під час слідчих дій правоохоронці виявили зіп-пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору, яка зовні схожа на наркотичну.
Наразі поліцейські розпочали кримінальні провадження, передбачені ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: