Цікаві факти про УЗД: під час обстеження щитовидки можна виявити захворювання органів черевної порожнини і травми

Медицина, Послуги 16:00, 25.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Чи знаєте Ви, що УЗД-діагностика – одна із інформативних та безпечних? Під час УЗД у тіло людини потрапляє лише 1% хвиль, інші 99% – відбиваються.

В обстеженні щитовидної залози ультразвукове обстеження є провідним і дозволяє визначити наявність вузлів, кист, зміни розміру та структури залози.

Як показує практика, в силу фізичних особливостей будови не всі органи можна достовірно досліджувати ультразвуковим методом. Наприклад, порожнисті органи шлунково-кишкового тракту важкодоступні для дослідження через переважаючий вміст у них газу.

Однак ультразвукове обстеження може застосовуватися для визначення ознак кишкової непрохідності і непрямих ознак спайкового процесу.

За допомогою УЗД щитовидної залози можна виявити наявність вільної рідини в черевній порожнині. Якщо її досить багато, це може грати вирішальну роль в лікувальній тактиці ряду терапевтичних та хірургічних захворювань і травм.

УЗД в «Північ Медікал» — це гарантія якісного обстеження, завжди високоточні результати. У кабінеті УЗД в Шостці є сучасне устаткування, яке забезпечує чітку візуалізацію стану внутрішніх органів. При направленні лікаря пацієнтів записують на діагностику одного або одразу кількох органів в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами: 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору