Тримав удома пакетик з канабісом: на Шосткинщині правоохоронці викрили чоловіка, що зберігав наркотики
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські викрили чотирьох мешканців області, які зберігали наркотики. Зокрема злочини зафіксували у Сумах, на Шосткинщині та Конотопщині.
Про це повідомляє ГУНП в Сумській області.
У Ямполі Шосткинського району під час відпрацювання виклику за місцем мешкання 51-річного місцевого жителя правоохоронці виявили речовину рослинного походження, ззовні схожу на канабіс, вагою близько 150 грамів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: