Дерматолог
Авто Світ

Тримав удома пакетик з канабісом: на Шосткинщині правоохоронці викрили чоловіка, що зберігав наркотики

 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські викрили чотирьох мешканців області, які зберігали наркотики. Зокрема злочини зафіксували у Сумах, на Шосткинщині та Конотопщині.

Про це повідомляє ГУНП в Сумській області.

У Ямполі Шосткинського району під час відпрацювання виклику за місцем мешкання 51-річного місцевого жителя правоохоронці виявили речовину рослинного походження, ззовні схожу на канабіс, вагою близько 150 грамів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору