Трьом ринкам Шостки дозволено працювати, але за певних умов

Карантин, Торгівля 15:26, 27.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

З метою послаблення карантинних обмежень для бізнесу Сумською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на черговому засіданні від 22 квітня 2021 року (протокол № 6) внесені зміни до протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 року № 4.

Цим протоколом визначений перелік ринків Сумської області, які відносяться до категорії продовольчих і їм дозволено здійснювати торговельну діяльність. Усього їх 30, у тому числі і 3 ринки у м. Шостка. Це «Міський ринок» на вул. Шевченко, м’ясний павільйон та центральний ринок, повідомляють на сайті Сумської ОДА.

Нагадаємо,  робота суб’єктів господарювання, що провадять торговельну діяльність із здійсненням видачі товарів непродовольчої групи для здійснення адресної доставки замовлень, відправки онлайн-замовлень та за попереднім замовленням навинос, без доступу до торговельної зони дозволена на території Сумської області за таких умов:

  • за наявності захисного екрану (борду, скла, перегородки) встановленого між продавцем та споживачем;
  • за наявності спеціально обладнаних точок видачі товару (через вікна видачі, тераси тощо);
  • забезпечення дотримання соціальної дистанції.

Також суб’єктам господарювання дозволено проводити облаштування відкритих (літніх) майданчиків закладів ресторанного господарства, з метою їх підготовки до роботи після скасування протиепідемічних обмежень, встановлених пунктом 35 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору