Сервис Центр

Топ-5 міфів про УЗД

Медицина, Послуги 20:29, 19.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

  1. За допомогою УЗД можна дослідити весь організм. На жаль, це не так. Адже це й вид дослідження дає змогу «побачити» органи, заповнені рідиною. А от повітря всередині нас не дає можливості обстежити деякі органи та інші складники нашого організму.
  2. За допомогою УЗД можна розпізнати будь-яку патологію чи проблему. Це також неправда, адже УЗД покаже лише зміни обстежуваних органів, а функціональні розлади організму, на жаль, ні.
  3. УЗД можна провести без огляду лікаря. Без призначення лікаря це обстеження немає сенсу, адже це лише додаткове дослідження, яке є ефективним з комплексним оглядом лікаря.
  4. УЗД вкаже на вагітність у перший же день. Це велика і часта помилка. Тільки на 10-ий день затримки можна визначити маткову вагітність.
  5. УЗД шкідливе для здоров‘я майбутнього малюка. Це одна з найбільш поширених хибних думок. Саме тому багато вагітних жінок бояться йти на обстеження. Цей міф можна з упевненістю розвіяти.

УЗД в «Північ Медікал» — це гарантія якісного обстеження, завжди високоточні результати. У кабінеті УЗД в Шостці є сучасне устаткування, яке забезпечує чітку візуалізацію стану внутрішніх органів. При направленні лікаря пацієнтів записують на діагностику одного або одразу кількох органів в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

 Детальна інформація та запис за телефонами: 073-175-82-40, 099 173 56 22.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору