Талановиті діти із Шостки здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениці Шосткинської дитячої музичної школи №2 взяли участь у Всеукраїнському вокальному конкурсі “Світ дитинства”, м.Миколаїв.
У номінації “Академічний вокал” Софія Маменко в ІІІ віковій категорії виборола Диплом лауреата І премії. Дівчина виконала твір “Розлилися води”.
Вероніка Кулик у IV віковій категорії також виборола Диплом Лауреата І премії, виконавши твір “Осінь і кава”, повідомляють у музичній школі №2.
Викладач – Наталія Ворніческу, концертмейстер – Олеся Авула.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: