Талановита мешканка Шостки буде отримувати стипендію Президента України

 Поділитися

Поділитися в

19 січня поточного року Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо надання стипендії для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Президентську стипендію будуть отримувати  майже 200 молодих митців із всієї України. Серед стипендіатів і мешканка Шостки Серафима Бондарець, студентка Шосткинського фахового коледжу ім.І.Кожедуба СумДУ.

За даними Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім.І.Кожедуба СумДУ, свій театральний творчий шлях Серафима почала в народному СТЕМ «СпєцСмех», останні декілька років плідно працювала над акторською майстерністю у Шосткинському народному театрі, успішно керує інклюзивною театральною студією «Калейдоскоп» товариства допомоги людям з інвалідністю «Турбота», навчаючи театральної майстерності вихованців.

Рік, що завершився, став для Серафими Бондарець плідним на творчі здобутки, вона отримала велику кількість перемог у Всеукраїнських та Міжнародних театральних конкурсах.  Кропітка робота над власною майстерністю та особисті театральні здобутки дали можливість отримати рекомедації від визначних діячів культури України та отримати стипендію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору