Служба зайнятості Сумщини отримала 7,2 млн. грн. на роботи оборонного характеру

 Поділитися

Поділитися в

Кошти в сумі 7,2 млн. грн будуть спрямовані на залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності.

Про це інформує пресслужба Сумського обласного центру зайнятості.

Голови районних державних адміністрацій – районних військових адміністрацій спільно із військовим командуванням та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад визначають перелік підприємств-замовників суспільно корисних робіт, що мають оборонний характер, організують формування переліку груп (бригад, загонів) працездатних осіб, які залучаються до таких робіт, їх чисельність та порядок взаємодії, забезпечать прийняття рішень про запровадження трудової повинності, доведення до відома населення через ЗМІ цих рішень.

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, низка об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій вже визначилися з об’єктами, на яких буде запроваджена трудова повинність задля створення системи оборонних рубежів і позицій в межах області.

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору