Ситуация с газоснабжением и отоплением контролируемая

Влада, ЖКГ, Офіційно 20:18, 2.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Об этом сообщил руководитель аппарата облгосадминистрации Дмитрий Живицкий, комментируя ситуацию со снижением давления в газотранспортной системе Украины. Он сообщил, что на ближайшие пять дней в области вводятся меры по экономии газопотребления.

«У зв’язку з прийнятим рішенням кризового штабу при Міненерговугіллі щодо економії газу на всеукраїнському рівні ми провели засідання обласної комісії з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, – отметил Дмитрий Живицкий. – Комісія вирішила, що на Сумщині на найближчі п’ять днів уводяться екстрені заходи щодо економії газоспоживання. Але вони не позначаться на санітарних нормах у будівлях і житлових будинках».

По его словам, областная комиссия по техногенной безопасности и чрезвычайным ситуациям рекомендовала ТЭЦ и промышленным предприятиям снизить потребление газа на 10 %.

«Сумська ТЕЦ уже сьогодні перейшла на вугілля. На резервне паливо переходить і Охтирська ТЕЦ. У Шосткинській ТЕЦ знижує газоспоживання сама теплогенеруюча організація, – проинформировал Дмитрий Живицкий. – Перед нами стоїть завдання – зекономити 10 % газу і зниження температури опалення на 2-3 градуси допоможе це зробити. Але всі ці заходи не повинні спричинити погіршення санітарних норм у будівлях і житлових будинках».

Также областная комиссия рекомендовала снизить потребление газа крупным и средним промышленным предприятиям и осуществить переход промышленных предприятий, у которых есть такая возможность, на другие источники энергии (уголь мазут, дрова, пеллеты и т. д.), естественно без снижения объемов и качества продукции, которую они выпускают.

Кроме того, все учебные заведения, которые отапливаются газом, пойдут на вынужденные каникулы до 7 марта включительно.

«Наразі ситуація на Сумщині контрольована. Проблем із газопостачанням та опаленням виникнути не повинно, – подчеркнул руководитель аппарата ОГА. – Якщо на місцях будуть якісь зловживання, ми просимо повідомляти про це облдержадміністрацію, обласне управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору