ШП «ХаЕР» пропонує збільшити тарифи для населення на 25 %, для бюджетних та інших споживачів – у 2 рази

Тарифи 12:09, 21.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) підвищила тарифи на виробництво теплової енергії для ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

Підвищення стосується різних категорій споживачів. Так затверджений тариф на виробництво теплової енергії, що використовується для забезпечення послугами населення склав 1215,11 грн./Гкал (без ПДВ), бюджетних установ – 2081,31 грн./Гкал (без ПДВ), інших споживачів – 2080,10 грн./Гкал (без ПДВ).

Як роз’яснили в міській раді, це складова тарифу на послугу з постачання теплової енергії (в нього входять вартість виробництва, постачання та транспортування тепла). Цей тариф тепер приймає орган місцевого самоврядування.

ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» пропонує збільшити його для населення до 2014,37 грн./Гкал (з ПДВ), для бюджетних установ – до 3653,71 грн./Гкал (з ПДВ), інших споживачів – 3642,53 грн./Гкал (з ПДВ). Рівень зростання тарифу для населення складає 25 %, для бюджету та інших споживачів – у 2 рази.

Чи затвердять запропоновані ШП «ХаЕР» тарифи, буде вирішено на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору