Шосткинців закликають розробляти проєкти для участі у конкурсі громадських ініціатив + Відео

 Поділитися

Поділитися в

З 2019 року у Шостці був запроваджений процес бюджетування за участі громадськості.

– Відповідний процес був направлений територіально на місто Шостка. Після об`єднання Шосткинської громади було скориговано відповідне положення. І на даний час він розрахований на усю територіальну громаду. Успішно реалізовані у минулому році проєкти скейт-парку, роботи з дітьми-інвалідами громадської організації «Турбота». Брала участь Серафима Бондарець, яка успішно реалізовує ці проєкти. Також реалізували проєкт по дитячій лікарні (встановлення кондиціонерів) та інші. На останній сесії міської ради були прийняті параметри Бюджету участі на відбір проєктів на 2022 рік, – повідомила начальник Управління економіки Шосткинської міської ради Дар`я Гребенюк.

За словами начальника Управління економіки, відповідні параметри регламентують чотири етапи по датам. Перший – подача проєктів, другий – оцінювання і відбір, третій – голосування, четвертий – визначення переможців.

Проєкти можуть бути різнопланові. Вони стосуються житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров`я, спортивного життя, здорового способу життя і прописані у параметрах Бюджету участі.

На фінансування проєктів Бюджету участі на 2022 рік передбачено 1 мільйон 750 тисяч гривень. Мінімальна вартість проєкту – 50 тисяч гривень, максимальна – 250 тисяч гривень. Відповідний документ розміщений на офіційному сайті Шосткинської міської ради, де з ним можна ознайомитися детально. І там же – платформа Бюджету участі, в якій розміщені нормативні документи.

Серед вимог – учасник, що подає проєкт, повинен бути старшим 16 років, а також проєкт має розроблюватися для впровадження у Шосткинській територіальні громаді.

– Запрошую населення нашої громади взяти участь у цьому процесі. Перший етап (подача проєктів) розпочинається 3 червня і триватиме по 31 липня, – зазначила Дар`я Гребенюк.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору