Шосткинці – серед призерів обласних змагань з плавання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Команда спортсменів Шосткинського ДЮКФП “Патріот” під керівництвом керівника гуртків “Плавання” та “Спортивне плавання” Альони Бубенець взяла участь у Відкритому чемпіонаті області з плавання серед учнів. Змагання відбулися вихідними, 23-24 грудня, у Сумах.
Шосткинці змагалися серед більш, як 230 спортсменів з Ромнів, Сум та Харкова.
Вихованці “Патріота”, як зазначають у закладі, брали участь у всіх видах змагань: вільний стиль, кроль на спині, брас, батерфляй, комплексне плавання.
Як результат – отримали 7 призових місць.
Так, Семен Хаританович здобув ІІІ місце 50 м. на спині. Єгор Гузь – ІІІ місце 50 м. брас. Назар Петач – ІІІ місце 50 м. брас; Данило Пилипенко – ІІ місце 100 м. брас, ІІ місце 50 м. брас. Данило Ковальов – ІІ місце 100 м. на спині, ІІІ місце 50 м. на спині.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: