Шосткинці ініціюють капремонт ЦЕВу «Зірка»

Суспільство 16:25, 14.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Батьки вихованців Шосткинського ЦЕВу з офіційним листом звернулися до місцевих та обласних депутатів, Народного депутата України від нашого округу. У колективному зверненні люди просять провести капітальний ремонт Центру «Зірка», він же у минулому Палац культури ім. К.Маркса.

Центр «Зірка» зараз перебуває на балансі міського управління освіти. Будівлі незабаром виповниться 90 років. За цей час її ремонтували частково, за крайньої необхідності. Натомість центр «потребує серйозного підходу до відновлення його зовнішнього вигляду, ремонту водопостачальної та опалювальної систем», мовиться у листі. Між тим у «Зірці» продовжують займатися 7 дитячих творчих колективів, хор ветеранів, хор «Жайвір», народний театр… За некарантинних часів тут відбувалися концерти, вистави та інші міські заходи. Позашкільну освіту тут отримують   близько 1 000 шосткинських дітей.

Люди пропонують включити роботи з капремонту центру «Зірка» до «Програми соціально-економічного розвитку м. Шостка на 2021 рік», спрямувати на ці потреби певні кошти, які виділяються на виконання депутатських повноважень.

«Вони (прим. діти) повинні мати гідні умови для занять, відвідування яскравих заходів. Наше місто має прикрашати красива будівля. І ми можемо зробити це разом», – такими словами завершується лист-прохання.

Під зверненням підписалися педагогічний колектив, профспілкова організація та батьківська рада ЦЕВу, 2 840 вихованці ЦЕВу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору