Шосткинським підприємцям та стартаперам пропонують безкоштовний офіс у бізнес-інкубаторі + Відео

Суспільство 19:30, 9.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Головний спеціаліст сектору інвестиційної діяльності Анна Єфименко розповіла, що на території Індустріального парку «Свема», а саме у Шосткинському інституті Сумського державного університету знаходиться бізнес-інкубатор, який допомагає стартаперам-початківцям, а також підприємствам розвивати свій бізнес.

У бізнес-інкубаторі розташовані офісні приміщення, які можна взяти в оренду. За ініціативи міського голови Миколи Ноги у бізнес-інкубаторі компанії можуть зняти офіс безкоштовно на один рік.

До уваги пропонують комфортні відремонтовані приміщення з робочими місцями, високошвидкісним Інтернетом. А відповідні спеціалісти надають підтримку.

– Ось, наприклад, зараз стартує програма «Creativs Park» для стартаперів, для наших студентів, а також людей, які хочуть започаткувати, розвивати власну ідею. Ця програма безкоштовна. Передбачає лекційні заняття з тренерами… Тобто люди на вибір, на українській або англійській мові, будуть читати програму для підприємців, щоб вони якісно оформили свою ідею і потім почали брати участь у відеочеленджі (на відеозвязку з інвесторами з інших країн). Якщо Ваша ідея займе перші місця, то Ви їдете в Лондон, пишете свою ідею, а інвестори можуть вкласти гроші у Вашу ідею, – додає про великі можливості, що надає бізнес-інкубатор, Анна Єфименко.

Бізнес-інкубатор та Шосткинський інститут входять до Індустріального парку «Свема», тому, тому тут дуже зацікавлені, аби учасники Індустріального парку почали розвивати власну ідею, підприємство, чи розробляли нову технологічну лінію, і при цьому мали юридичну адресу Індустріального парку «Свема». У такому випадку вони будуть повноцінними учасниками Індустріального парку, матимуть свої привілеї. Так, за рішенням сесії міської ради вони звільнені від орендної плати за землю.

– Тому дуже вигідні умови. Ми йдемо назустріч будь-якій ідеї, – пояснює Анна Єфименко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору