Ветеранський центр у Шостці отримав зарядну станцію завдяки підтримці благодійників
Поділитися в
Копіювати посилання
Громадська організація «Братерство» висловила подяку Тетяні Кірієнко та фонду Line2Ukraina за допомогу в облаштуванні Ветеранського центру.
За рахунок благодійної фінансової підтримки для центру було придбано зарядну станцію, яка забезпечить приміщення альтернативним джерелом живлення.

У громадській організації зазначають, що така допомога є важливою для створення комфортних умов роботи центру та підтримки ветеранів, які проходять процес адаптації після служби.
Представники «Братерства» подякували благодійникам за небайдужість, підтримку українських захисників і внесок у розвиток ветеранських ініціатив.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: