Шосткинський міський голова повідомив про ситуацію в громаді із енерго- та водопостачанням, забезпечення хлібом, адреси пунктів зарядки телефонів

Влада, Громада, ЖКГ 14:20, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

 На своїй сторінці у Фейсбуці шосткинський міський голова Микола Нога звернувся до мешканців громади, повідомивши, як Шосткинщина продовжує долати наслідки широкомасштабних обстрілів росії. А також очільник громади роз’яснив основні питання, з якими нині звертаються шосткинці:
– Шановні шосткинці!
Громада продовжує долати наслідки широкомасштабних повітряних обстрілів території України.
Забезпечується постачання хліба та хлібобулочних виробів.
Щоденно розширюється перелік пунктів для зарядження мобільних телефонів. Пункти з дизельними генераторами: центр естетичного виховання, БК «Юність», ЦКіД (кінотеатр «Родина»), центральна бібліотека, парк «Зірка», будинок культури по вул. Бульварна (мікрорайон Капсюль). Пункти, що працюють за наявності електроенергії: всі школи та дитячі садки (крім ДНЗ № 29), центральна районна та дитяча лікарні, поліклініки №№ 1,2,3,4 та стоматологічна поліклініка, арт-центр, краєзнавчій музей, дитяча бібліотека, дитяча школа мистецтв і дитяча музична школа № 2 (Вінниця), ЖКО 32 м-н.
Міська влада та комунальні служби намагаються забезпечити безперебійне водопостачання, незважаючи на ряд об’єктивних труднощів. На одному з водопідйомів працює резервна електростанція, яка здатна забезпечити мінімальні потреби в водопостачанні. Минулої ночі перепади напруги в електромережі спричинили аварійне відключення КНС та очисних споруд.
 Гострою залишається ситуація з енергозабезпеченням міста та громади. На відміну від багатьох міст України, в Шостці відсутня об’єктивна можливість включення електроенергії за графіком. Населені пункти з неушкодженими мережами мають технічну можливість задовольнити всі енергопотреби в повному обсязі. Необхідність віялових відключень в них обумовлена браком електроенергії в цілому по Україні. Зниження напруги на окремих ділянках спричиняє автоматичне відключення системи. Наступних декілька днів громада буду вимушена працювати в умовах значного дефіциту електроенергії. Робота по усуненню даної проблеми триває щогодини!
Щиро дякую вам за розуміння та відповідальне ставлення до ситуації, яка склалася.
Разом до ПЕРЕМОГИ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору