Сервис Центр

Шосткинський «Броус» буде вивозити сміття у Ямполі

ЖКГ 09:49, 11.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Послуги з вивезення сміття в Ямполі надаватиме шосткинське підприємство «Броус». Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради, передає yampil.info.

«Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради від 08.06.2021 № 91 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території  Ямпільської селищної ради» 09.07.2021 відбувся конкурс на надання відповідної послуги. У зв’язку з тим, що на розгляд відповідної комісії було надано лише один пакет документів, комісія ухвалила рішення про необхідність укласти договір з учасником конкурсу ПП «Броус» терміном на 12 місяців. До уваги мешканців смт Ямпіль! Графік вивезення сміття не змінюється!», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо його керівником і власником є Андрій Кочаток.

Відбувся конкурс і на водопостачання в с. Привокзальне, яке також буде здійснювати підприємство з м. Шостки.

«Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 83 від 28.05.2021 «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг з централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне» 09.07.2021 відбувся конкурс на надання відповідної послуги. У зв’язку з тим, що на розгляд відповідної комісії було надано лише один пакет документів, комісія ухвалила рішення про необхідність укласти договір з учасником конкурсу МПП «Агротех» терміном на 12 місяців», – зазначається у повідомленні на сайті.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору