Шосткинський Ансамль народного танцю “Джерельце” представляв Україну на Міжнародному фестивалі у Туреччині

 Поділитися

Поділитися в

 Щороку 29 жовтня у Туреччині велике державне свято – День республики Туреччини (тур. Cumhuriyet bayramı — Джумхуріет Байрами). В стародавньому місті Сіде відбувся присвячений святу 5-ий Міжнародний осінній фестиваль (5th international Autumn Festival).
 Протягом двох днів, 28-29 жовтня, у фестивалі брали участь вихованці шосткинського Народного художнього колективу “Ансамбль народного танцю “Джерельце” (керівники – Людмила Мковець та Яна Третьяк).
 – Неймовірні дійства, які відбувалися підчас свята, відміні від нашої країни, залишили велику кількість приємних вражень, емоцій, нових знайомств з колективами: Туреччини, Ірану, Грузії та України. Участь у святкових заходах гостинної Туреччини, ознайомлення з культурою країни, яка має дуже сильні традиції – це велика честь для нашого колективу, – повідомляють у “Джерельці”.
 Українські народні танці, веселі і запальні, підкорювали іноземну сцену, вітали турецький народ зі святом та представляли Україну з багатою культурою, незламним духом та твердою волею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору