Шосткинську станцію юннатів пропонують перейменувати на Екоцентр імені Сергія Корнієнка. Запрошують громадськість до обговорення
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Шосткинська міська рада запрошує мешканців громади до обговорення питання щодо присвоєння комунальній організації «Шосткинська міська станція юних натуралістів» імені Сергія Корнієнка, який не одне десятиріччя успішно очолював заклад. Крім того пропонується перейменувати Шосткинську міську станцію юних натуралістів імені Сергія Корнієнка на Екоцентр імені Сергія Корнієнка Шосткинської міської ради Сумської області. Таку ініціативу внесли адміністрація та педагогічний колектив станції юних натуралістів, відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» – Шосткинська міська організація, управління освіти, депутати Шосткинської міської ради.
Повідомляється, що громадське обговорення буде проходити у формі електронних консультацій з 1 червня по 31 липня включно.
У цей термін можна надавати пропозиції у письмові чи усній формі за адресою: вулиця Садовий бульвар, 14, місто Шостка, Сумської області.
Email: domesticpol@ukr.net. Чи по телефону: 0997433209.
Анонімні пропозиції (зауваження) реєструвати і не розглядати не будуть.
Оприлюднення результатів громадського обговорення відбудеться 1 серпня на офіційному веб сайті виконавчого комітету Шосткинської міської ради https://shostka-rada.gov.ua/
Усіх бажаючих запрошують взяти участь у обговоренні питання.
Довідково
Сергій Корнієнко народився 7 червня 1963 року в місті Шостка Сумської області. З 1970 по 1980 роки навчався в середній школі №9 міста Шостки, де здобув середню освіту.
З вересня 1980 року по жовтень 1982 року навчався в Ялтинському технічному училищі №6 Кримської області.
13 листопада 1982 року призваний на службу до лав Збройних Сил. Службу проходив у прикордонних військах Мукачівського прикордонного загону Київського округу. Звільнений у запас 12 грудня 1984 року.
Трудову діяльність розпочав 25 січня 1985 року в санаторії-профілакторії виробничого об’єднання «Десна» м. Шостки.
25 серпня 1986 року був призваний Шосткинським військовим комісаріатом на збори по ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у складі військової частини 73413 (Донецький полк цивільного захисту).
Отримав статус ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС І категорії та інваліда війни ІІІ групи.
У серпні-листопаді 1986 року виконував небезпечні роботи з дезактивації приміщень АЕС та міста Прип’яті, брав особисту участь у виконані надзвичайно небезпечного завдання на даху третього енергоблоку АЕС.
З лютого 1987 року працював на посаді вчителя в в Шосткинській середній школі №6.
У 1987 році вступив до Курського педагогічного інституту на заочне відділення географічного факультету, який закінчив у 1992 році, і здобув кваліфікацію вчителя географії середньої школи.
22 січня 1990 року був призначений на посаду директора новоствореної Шосткинської міської станції юних натуралістів, де працював до самої смерті.
Помер Сергій Корнієнко 21 травня 2021 року.
Сергієм Корнієнком була створена ефективна педагогічна система позашкільного закладу еколого-натуралістичного профілю, спрямована на навчання, виховання , розвиток творчих здібностей дітей та учнівської молоді, що включає в себе інноваційні методи еколого-натуралістичного навчання та виховання.
За досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, ефективну управлінську діяльність, активну громадську позицію Сергій Володимирович отримав чимало державних і відомчих нагород: грамоти управління освіти Шосткинської міської ради (накази від 31.01.2015 р. №198, від 25.05.2019 р. №187 ), грамоти управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (накази від 30.06.2016 р. №107-к, від 35.05.2020 р. №109-к), грамота голови Сумської обласної державної адміністрації (грудень 2016 року), грамота департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2017 р.), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (наказ від 09.12.2010 р. №515-к), у вересні 1997 року був нагороджений знаком «Відмінник освіти України» МОН, а також повторно отримав знак «Відмінник освіти України» (наказ від 09.08.2000 р. №311-к). У 2015 році за особливі заслуги нагороджений обласною премією ім. А. Макаренка.
В березні 2021 року був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
За його ініціативою на базі Станції юних натуралістів засновано музей народознавства “Світлиця”, який отримав ліцензію на свою діяльність. Завдяки впровадженню в навчально-виховний процес здоров’язберігаючих технологій та створенню в закладі “Школи здоров’я юннатів”, Шосткинська станція юних натуралістів увійшла до Національної мережі “Шкіл сприяння здоров’ю” у 2012 році.
Вихованці гуртків вищого рівня є активними членами НТУ м. Шостки та дійсними членами Сумського територіального відділення МАН та мають перемоги на міському й обласному етапах конкурсу-захисту експериментально-дослідницьких робіт.
Організація взаємодії станції юних натуралістів з іншими закладами освіти, громадськими організаціями та органами місцевої влади дозволила впроваджувати спільну просвітницьку діяльність у сфері екологічного виховання та залучення учнівства до практичної природоохоронної роботи в межах міста і на заповідних територіях.
У квітні 2018 року за його безпосереднім сприянням організовано і проведено акцію з озеленення території міського скверу за активною участю вихованців станції юних натуралістів та старшокласників шкіл міста.
Наразі організовано щорічний догляд за зеленими насадженнями.
У 2018 році Сергієм Корнієнком та директорами позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів міст Новгород-Сіверського, Кролевця, Середино-Буди та Конотопа було підписано угоду про співпрацю з Національним природним парком «Деснянсько-Старогутський», а також угоду про створення регіональної біологічної школи «Деснянська ліга натуралістів».
Управлінська діяльність Сергія Корнієнка відзначалась високим рівнем професіоналізму, відповідальності за результати навчання і виховання дітей, вагомим особистим внеском у розвиток позашкільної освіти міста.
Сергій Володимирович проявив себе як активний громадський діяч.
У 2016 році він обраний заступником голови Шосткинської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», яка у березні 2018 року реорганізована у Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» – Шосткинська міська організація.
Був активним учасником Чорнобильського руху, ініціатором установлення пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської аварії в місті Шостка та створення скверу Героїв Чорнобиля., постійно опікувався вирішенням соціальних питань ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
За свою громадську діяльність нагороджений грамотою почесною грамотою Голови Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», неодноразово був відзначений Грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації, Грамотою Шосткинського міського голови, знаками Народної Пошани за період з 1996 по 2020 роки.
Користувався повагою та авторитетом серед колег, вихованців, батьківської спільноти, міської громадскості.
30 листопада 2021 року в.о. директора станції юних натуралістів Марком Бондаревим на загальні збори колективу Шосткинської станції юних натуралістів винесено питання про присвоєння закладу імені Сергія Корнієнка, яке підтримане усіма учасниками загальних зборів (протокол №1 від 30.11.2021).
1 грудня 2021 року це рішення підтримала педагогічна рада Шосткинської міської станції юних натуралістів (протокол №2 від 1.12.2021).
Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: