Шосткинську громаду відвідала почесна делегація на чолі з екс-Міністром освіти та науки України Василем Кремнем

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 6 серпня, Шосткинщину проїздом відвідали почесні гості. У складі делегації був 5-й Міністр освіти та науки України, а нині президент Національної академії педагогічних наук України,  уродженець Кролевеччини Василь Кремінь. Разом з ним були присутні директор Педагогічного музею України Олександр Міхно, член Академії педагогічних наук України Світлана Сисоєва, ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Олександр Курок.

Делегація ознайомилася з музеєм К.Д.Ушинського, що у селі Богданка, та відвідали шкільний музей-кімнату, присвячену Ушинському, у селі Ковтунове.

У шкільному музеї Василь Кремінь залишив вдячний відгук відвідувача з побажаннями на цілу сторінку.

Делегацію супроводжували в. о. заступника шосткинського міського голови Оксана Шаповал, заступник міського голови Марина Харламова, головний архітектор Шостки Володимир Єфремов, начальник Управління освіти Наталія Сергейко.

Обговорювали  перспективу відновлення музею нашому видатному земляку К.Д.Ушинському у Богданці, який зараз у занедбаному стані, та створення на його основі сучасного музею. Привезли свою концепцію музею та передали представникам Шосткинської громади. Підкреслювалося, що музей вигідно розташований на міжобласній трасі. Зручна локація та відремонтована дорога дозволить більше його відвідувати. Тож на Шосткинщині, поряд з музеями П.Куліша, І.Кожедуба, Гамаліївським Свято-Харлампієвським монастирем, з’явиться ще один цікавий туристичний центр.

– Вдячні, що на відому пам’ятку культури та педагогіки у Шосткинській громаді звернули увагу і готові сприяти реконструкції та відновленню музею, присвяченому нашому відомому земляку, одному із засновників педагогічної науки та народної школи. Сподіваємось, що скоро музей Ушинського на Шосткинщині стане привабливим для туристів, культурно-просвітницьким центром, одним з туристичних кластерів нашої громади! – зазначила в. о. заступника міського голови Оксана Шаповал.

Головний архітектор Шостки Володимир Єфремов каже, що у даному напрямку робляться ще тільки перші кроки, перші намітки:

– Ми провели певну експертизу, визначили, що треба ремонтувати, які роботи проводити. Поки немає проєкту, тільки пропозиція. Ми прибрали там, почистили. Незабаром будемо оголошувати тендери на проєкт, потім – на будівництво.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору