Шосткинські школи залишаються на дистанційному навчанні + Відео

Карантин 16:11, 12.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 листопада, у Шостці відбулося чергове засідання комісії з ТЕБ та НС. Як повідомив шосткинський міський голова Микола Нога, кілька годин тому відбулося засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де було прийнято рішення рекомендувати продовжити карантинні заходи, які проходили на території області.

Олександр Жук, директор Шосткинського центру первинної медико-санітарної допомоги довів до відома:

– Ситуація стабільно погіршується. Хворих зараз на обліку 519, з них 33 дитини. Тобто про покращення ситуації мова не йде.

Начальник відділу культури та туризму Ігор Фатун підтримав пропозицію продовження карантинних заходів у закладах культури:

– Наша система прив’язана до загальноосвітньої. І щодо опалювання у тому числі. Тому вважаю, що поки треба залишатися вдома, щоб не провокувати ріст захворюваності.

Начальник управління освіти Наталія Сергейко теж підтримала продовження карантинних заходів через велику кількість хворих і щоб не наражати учасників освітнього процесу на небезпеку.

У ході засідання міської комісії з ТЕБ та НС управлінню освіти рекомендували продовжити освітній процес у дистанційній формі навчання до 25 листопада поточного року.

– Ми підтримуємо це рішення і будемо забезпечувати карантинні обмеження по нашому місту, але разом з тим не будемо панікувати. І я закликаю всіх до спокою, рівноваги. Підприємства, що стосуються життєдіяльності міста, ЖКГ, теплозабезпечення, забезпечення газом, електроенергією прошу спокійно працювати, організувати чергування на вихідних. У місті система працює. Можна купити і харчі, і промислові товари, отримати необхідні послуги, працюють промислові підприємства. Але в таких спокійних виважених умовах, коли зменшені контакти. Кількість вакцинованого населення щодня зростає, і я дякую за розумінню населенню. Будемо преживати ці часи! – зазначив шосткинський міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору