Шосткинські комунальники з самого ранку розчищають місто від снігу + Фото
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як і попереджали синоптики, сьогодні, 18 січня, Сумщину накрила хуртовина.
В управлінні житлово-комунального господарства Шосткинської міськради показали, як ліквідовують наслідки негоди. Зранку на вулиці міста вийшла комунальна техніка та працівники КП “Шостка-Зелендуд”. Вони лопатами розчищають тротуари центральних вулиць. Допомагає у цьому і трактор.
У другій половині дня, за даними сайту Sinoptik, у Шостці очікується дощ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: