Шосткинське районне управління поліції запрошує кандидатів на службу

Поліція, Робота 16:00, 16.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Мрієш вступити до лав Національної поліції? Не гай часу, переходь на офіційний сайт МВС та заповнюй анкету або звертайся до сектору кадрового забезпечення у територіальних підрозділах, запрошує Шосткинське районне управління поліції.
  На службу в Національну поліцію України приймаються громадяни України віком від 18 років, незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової і національної приналежності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань, місця проживання, які вільно володіють державною мовою та здатні за особистими якостями, освітою, станом здоров’я і професійної підготовки виконувати покладені на них службові обов’язки.
 Кандидат проходить конкурсний відбір у ГУНП в Сумській області, який складається з 7 етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум. Загальна тривалість конкурсу складає 45 днів. По його завершенню формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі з них приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку.
 Заповнити анкету онлайн та ознайомитись з умовами конкурсу кандидати на службу можуть на офіційному сайті МВС України у розділі «Моя нова поліція».
 За більш детальною інформацією звертайтеся до сектору кадрового забезпечення Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 67-А.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору