Шосткинська міська рада: на Шосткинщині опалювальний сезон розпочався з підключення об’єктів соціальної сфери
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська міська рада інформує, що опалювальний сезон на Шосткинщині розпочався з підключення об’єктів соціальної сфери.
Так, 19 лікувально-профілактичних закладів міської територіальної громади опалюються твердим паливом.
На сьогодні опалюються 15 закладів освіти Шосткинщини (з них – 3 міських та 12 сільських).
Тепло вже є у 8 клубах та 8 бібліотеках Шосткинщини. Готуються до опалення найближчим часом ще кілька об’єктів соціальної сфери громади.
Враховуючи дані Гідрометцентру, орієнтовно, запуск централізованого опалення у Шостці планується з 20-21 жовтня. Це за умови, якщо протягом трьох діб показник середньодобової температури повітря не буде перевищувати + 8 С.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: