Шосткинська громада продовжує автоматизувати ЦНАП, завдяки Європейському Союзу і Програмі розвитку ООН

 Поділитися

Поділитися в

 Як інформує заступник Шосткинського міського голови Ярослав Счастливцев, 7 квітня фахівці ЦНАПу Шосткинської громади пройшли навчання щодо користування новим програмним забезпеченням, яке допоможе автоматизувати надання послуг у ЦНАПі, а в майбутньому – перевести частину послуг в онлайн-формат.
 Новий програмний комплекс ЦНАП SQS. Послуги, розроблений українською IT компанією РЕНОМЕ-СМАРТ, а також серверне та додаткове периферійне обладнання надані в межах реалізації грантового проєкту «Сучасні ІТ рішення для покращення надання адміністративних послуг у трьох територіальних громадах Сумської, Харківської та Дніпропетровської областей», що реалізується громадською організацією Південна стратегія розвитку Southern Development Strategy.
 Завдяки впровадженню нового програмного забезпечення, мешканці громади зможуть отримувати якісніші адміністративні послуги, а працівники та керівництво ЦНАПу автоматизують внутрішні та зовнішні адміністративні процеси і стануть продуктивнішими. Крім того, завдяки ефективним інструментам формування звітності, впровадження ЦНАП SQS. Послуги дасть змогу в майбутньому перевести частину послуг в онлайн-формат.
 Проєкт реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
 Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.
Принагідна подяка всім стейкхолдерам проєкту! – зазначив Ярослав Счастливцев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору