Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська громада передала землякам-захисникам на фронт чергову автівку

Армія, Влада, Громада 13:12, 28.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинським військовим, які захищають Україну на фронті, передано сучасне авто. Про це повідомляє шосткинський міський голова Микола Нога.
– Тепер у наших хлопців замість раритетного УАЗу буде повноприводна, високої прохідності машина.
Транспорт придбаний за кошти місцевого бюджету за спеціальною Програмою, яка була затверджена депутатським корпусом Шосткинської міської ради, – зазначив очільник громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору