Шосткинська громада передала землякам-захисникам на фронт чергову автівку
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинським військовим, які захищають Україну на фронті, передано сучасне авто. Про це повідомляє шосткинський міський голова Микола Нога.
– Тепер у наших хлопців замість раритетного УАЗу буде повноприводна, високої прохідності машина.Транспорт придбаний за кошти місцевого бюджету за спеціальною Програмою, яка була затверджена депутатським корпусом Шосткинської міської ради, – зазначив очільник громади.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: