Дерматолог
Авто Світ

Шостка відзначає День міста + Відео

Місто 18:13, 3.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 вересня, відзначається День міста.

Не дивлячись на складну ситуацію, відбулося декілька заходів до цієї дати. Так, виступили керівники творчих колективів Центру естетичного виховання. Пройшли презентації гуртків ЦЕВу.

На цьому заході проводився і благодійний збір на матеріали, з яких педагоги і вихованці позашкільного закладу плетуть маскувальні сітки…

Також в День міста відбулися виступи викладачів дитячої школи мистецтв, музичної школи  № 2…

«Ми сьогодні не святкуємо, ми сьогодні просто відзначаємо день народження нашої рідної Шостки. Я хочу привітати всіх хлопців і дівчат, які перші виступили на захист України, які сьогодні в окопах, які на передовій, які захищають нашу рідну Україну. А виженемо ворога, відсвяткуємо широко, масштабно», – сказав міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору