Громада із Шосткинського району підписала меморандум про співпрацю з Яворівською громадою, що на Львівщині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Прикордонна Шалигинська громада, що на Шосткинщині, підписала меморандум співпраці з Яворівською Львівської області. Ініціативу підтримали в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади».
Про це сповістили на сторінці Яворівської міської ради (Львівська область).
“Шалигинська громада одна з перших зустріла ворога на кордоні з росією і зазнала значних руйнувань. Обстріли продовжуються і дотепер. Але мешканці не втрачають надії, працюють і допомагають нашим воїнам”, — зазначили в повідомленні.
Раніше Яворівська громада передала партнерам генератор та обігрівачі. Підписали документ голови громад, Ігор Грабовський — від Яворівської і Юрій Матвієнко — від Шалигинської.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: