Росіяни атакували енергетичні об’єкти Сумщини. Без світла залишилися південні райони області
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 6 травня росія нанесла авіаційні удари по енергетичній системі Сумщини. Про це повідомляють у Сумській ОВА. Оборонці збили 12 ударних БпЛА
Внаслідок атаки росіян без електроенергії залишились населені пункти Сумського, Роменського та Охтирського районів.
Завдяки злагодженим та професійним діям аварійних служб, енергетиків, вночі електропостачання у постраждалих районах, та частково у місті Суми було відновлено. Роботи тривають.
“В екстреному порядку було скликано комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої ухвалені рішення щодо відновлення роботи об’єктів критичної інфраструктури за рахунок аварійних джерел живлення”, – додали в ОВА.
В містах, де немає світла розгорнуті та готові надавати допомогу пункти незламності.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: