Дерматолог
Авто Світ

Росіяни атакували енергетичні об’єкти Сумщини. Без світла залишилися південні райони області

Війна, Енергетика 08:28, 6.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

У ніч на 6 травня росія нанесла авіаційні удари по енергетичній системі Сумщини. Про це повідомляють у Сумській ОВА. Оборонці збили 12 ударних БпЛА

Внаслідок атаки росіян без електроенергії залишились населені пункти Сумського, Роменського та Охтирського районів.

Завдяки злагодженим та професійним діям аварійних служб, енергетиків, вночі електропостачання у постраждалих районах, та частково у місті Суми було відновлено. Роботи тривають.

“В екстреному порядку було скликано комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої ухвалені рішення щодо відновлення роботи об’єктів критичної інфраструктури за рахунок аварійних джерел живлення”, – додали в ОВА.

В містах, де немає світла розгорнуті та готові надавати допомогу пункти незламності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору