Роман Грищенко привітав голову Лебединської райдержадміністрації з призначенням на посаду

Влада 17:16, 19.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Розпорядженням від 14 серпня цього року №437 Президент України Володимир Зеленський призначив Віктора Химича головою Лебединської районної державної адміністрації. Вітаючи Віктора Химича з призначенням, голова Сумської облдержадміністрації побажав йому подальших успіхів на цій посаді.

«Як ми бачимо, Вікторе Васильовичу, Вам, вкотре довіряють як в Лебединському районі, так і у вищих ешелонах влади. І я впевнений, що цю довіру Ви виправдаєте. Адже знаєте свою роботу як ніхто інший. Тому що до свого попереднього призначення головою Лебединської райдержадміністрації Ви працювали першим заступником голови райдержадміністрації, ще раніше – начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства цієї ж райдержадміністрації», – зазначив Роман Грищенко.

Голова облдержадміністрації висловив переконання, що завдяки спільній роботі проблеми району будуть неодмінно вирішені, та побажав Віктору Химичу успіхів у роботі на благо рідного Лебединського району, заради процвітання Сумщини і України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору