“Провінційна чи перспективна?”: що написали в матеріалі «Української правди» про Шостку
Поділитися в
Копіювати посилання
Суспільно-політичне видання «Українська правда» випустили ексклюзивний матеріал про наше місто під назвою «Провінційна чи перспективна? Які проблеми і “скарби” має Шостка на Сумщині».
Центральною темою стала візія Urban Reform, яку команда проєкту має представити для нашого міста вже в березні 2025. За словами утілювачів, у неформальному документі вмістять інформацію важливу для візитівки Шостки. Це навіть може сприяти залученню інвесторів — підкреслюють урбаністи.
У тексті «УП» згадують історію Катерини Островської — місцевої жительки, що була вимушена виїхати з дитиною за кордон, але зараз повернулася до рідного міста. Жінка працює інженером із валідації комп’ютеризованих систем на місцевому фармацевтичному підприємстві, а її чоловік — прикордонник. На початку березня у 2022 Катерина вимушено виїхала з дитиною в Берлін, де разом із сином прожила півтора року. Наразі жінка повернулася до рідної Шостки, на яку, зізнається, почала дивитися інакше після Німеччини. Катерина вважає, що в місті варто підвищувати енергоефективність будівель, в яких є ризик лишитися без опалення, та берегти старі будівлі.
Інтерв’ю для «Української правди» дав засновник місцевої IT-спільноти Євген Мозок. Чоловік розповів про переваги міста для айтівців, поділився, як утілювали ідею з об’єднанням фахівців. На думку Євгена, війна дала певний поштовх для розвитку місцевого бізнесу в громаді: сюди приїжджають ВПО та часто переносять свої бізнеси, чим наповнюють місцеву економіку.
Більше про IT-ініціативи, активності молоді, промислове минуле та інші особливості Шостки можна прочитати в матеріалі Дмитра Кузубова на сайті «Української правди».
Фото: колаж Андрія Калістратенка з матеріалу «УП».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: