Поліцейські вилучили 4 кілограми коноплі в жителя Шосткинщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Працівники поліції на Шосткинщині отримали повідомлення про зберігання наркотиків в одного з місцевих жителів.
Після санкціонованого обшуку у 51-річного чоловіка вдома виявили 4 кілограми висушеної коноплі та пристрій для вживання наркотиків.
Зловмисник пояснював, що зберігав речовину для себе без мети збуту.
За цим фактом вже відкрили кримінальне провадження за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: