Подвір’я ще однієї шосткинської школи прикрасив патріотичний стріт-арт
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомлялося раніше, патріотичний стріт-арт був створений у Шосткинській гімназії за ініціативи директорки Юлії Мороз.
Нещодавно патріотичне графіті з’явилося і на стіні біля Шосткинського НВК-школи №9. Його автором, як і у гімназії, теж став Ігор Мкоян.
– Розбудовуємо нову школу для успішних і щасливих… На подвір’ї #НВК_9Шостка з’явився витвір мистецтва в стилі графіті… Щира, безмежна вдячність усім реалізаторам задуму, – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук директорка навчалтного закладу Галина Бондар, дякуючи випускникам школи, депутатам за підтримку.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: