Під час апаратної наради у міській раді обговорили перспективи та шляхи розвитку нашої громади в сучасних умовах

Влада, Громада 16:20, 6.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Поступово в місті та селах громади починає відновлюватись життєдіяльність: освіта, охорона здоров’я, робота комунальних служб. Про це поінформував міський голова Микола Нога:

– Погода сприяє проведенню посівної кампанії та обробці приватних присадибних ділянок. Комунальним підприємствам доручено приділити посилену увагу прибиранню територій, підготовці до Великодня. Медичні заклади розпочинають проведення планових операцій. Невдовзі стане доступним відвідування не тільки продовольчих магазинів, але й промислових. Важливим напрямком роботи є посилення контролю за цінами на всі види товарів. Вже сьогодні деякі заклади сфер обслуговування розпочали працювати, але їх кількість повинна збільшитися, – зазначив Микола Петрович.

Очільник громади також розповів, що триває робота волонтерських організацій нашого міста, які у складні часи надають підтримку найбільш вразливим категоріям населення – малозабезпеченим громадянам, багатодітним родинам, особам з обмеженими фізичними можливостями…

– Хочу висловити вдячність кожному жителю нашої громади, хто в такий складний час працює на перемогу над ворогом, на забезпечення стабільності, на збереження віри в гідне майбутнє нашої України! – подякував міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору