Оперативна інформація: припинено рух потягів до Шостки
Поділитися в
Копіювати посилання
На сторінці у мережі Фейсбук до мешканців Шосткинської громади звернувся міський голова Микола Нога.
– Місто продовжує оборонятися, працюють блок-пости на всіх в’їздах у місто. У військовому комісаріаті продовжують оформлятися добровольці, їх достатня кількість. У місті працює система життєдіяльності: є вода, каналізація, електроенергія, газ. Відключені ліфти для того, щоб зберегти безпеку. Прошу усіх залишатися у своїх домівках, і нікому не їхати до своїх рідних і близьких, бо практично всі дороги заблоковано. Заблокована дорога в бік Глухова, Кролевця, в Батурині продовжують точитися бої. Наші хлопці обороняються. Сьогодні увечері зупинено рух всіх потягів у наш напрямок. Потяги рухаються тільки до Ніжина. Частина пасажирів, шосткинці, які зараз залишились у Ніжині, звертались до нас за допомогою. Але ми поки що не можемо їм допомогти, тому що не можна проїхати автотранспортом. Зруйновано міст, і в напрямку Новгород-Сіверського теж рух зупинено. У лікарнях продовжує працювати система охорони здоров’я. Там знаходяться п’ять поранених: з них четверо середньої тяжкості, один у важкому стані. Завтра школи і дитсадки не будуть працювати. Зберігайте спокій, знаходьтесь у своїх будинках і квартирах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: