Оперативна інформація: над Шосткою фіксують ворожі дрони, вимкнено вуличне освітлення, міська влада вирішує проблему перевезення містян, які повертаються з Києва + Відео

Громада, Події 19:12, 25.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про події сьогоднішнього дня у своєму зверненні до мешканців громади щойно повідомив шосткинський міський голова Микола Нога:

– Шановні шосткинці! Ми працюємо в обмежених умовах. Завдяки спільній роботі з Кролевецькою громадою, Новгород-Сіверською, Ямпільською, Глухівською, нам вдається забезпечити життєдіяльність територій. Другу добу ми працюємо в оточенні. Багато виникає проблем, але разом з тим ми забезпечуємо мінімальний обсяг комунальних послуг на нашій території. Разом з тим відключені ліфти для безпеки населення. З сьогоднішнього дня відключено вуличне освітлення. І я звертаюсь до мешканців громади з проханням забезпечувати світломаскування. Не вмикати світло в квартирах, або обмежити це.

Місто достатньо забезпечене продуктами харчування. Виникають невеликі складнощі з хлібом, але хліба абсолютно достатньо. Більше того, ми сьогодні забезпечували Новгород-Сіверську громаду хлібом, тому що там зруйнований міст через Десну, і автомобілі не можуть перевозити. Вирішили цю проблему.

Продовжує працювати система охорони здоров’я в напружених умовах. У нас лікується 4 військових. Одному з них проводиться в даний час операція. Якщо хтось бажає здати кров, то така можливість є, і це буде додатковою допомогою для відбивання ворога.

Населення надзвичайно активне. Багато людей добровольців іде записуватися в військкомат для служби в батальйоні територіальної оборони. Не можу назвати навіть цифри, бо вони надзвичайно великі. Не встигають навіть оформляти за день.

Багато людей надає допомогу харчами. Хлопці стоять на блок-постах в надзвичайно складних умовах. Ми за минулу ніч переформатували блок-пости. Були в одному місці – за ніч стали абсолютно в інших. Створити нормальні умови надзвичайно складно, але бійці тримають оборону. Є додаткова зброя і т.ін.

 Зараз завершується операція з евакуації шосткинців із Ніжина. Я дякую Кролевецькій громаді, меру Ніжина за допомогу. Перша група шосткинців більше 80 чоловік зараз знаходиться в дорозі до нашого міста. Наступна партія автобусів поїхала в даний час в Конотоп, щоб забрати решту шосткинців з Ніжина. Але я в черговий раз прошу: шановні шосткинці, сидіть вдома, давайте перечекаємо ще декілька днів. Не треба кудись їхати, іти, запрошувати в гості. Треба просто перечекати. Ми не в змозі кожен день по дві партії відправляти в Ніжин, щоб возити. Перевезли цих, а приїхали нові. Перевезли наступних, ще наступні знову приїхали з Києва… Перш за все, це небезпечно.

 Ми звернулися до «Укрзалізниці», щоб вони організували «сквозний» рейс для нашого міста, але вони вимагають від нас забезпечити безпеку. Безумовно, на своїй території ми це зможемо зробити, але ми не зможемо зробити аж до самого Ніжина.

 Прикро, але наші бійці української армії покинули сьогодні Ніжин, ворог пішов далі до Києва. Боротьба продовжується надзвичайно жорстока. Ворог підступний. Цілу ніч літали дрони над нашими казенними заводами, містом. Ворог видивляється, шукає наші найменші вади. Але ми чітко й зрозуміло боремося за нашу Україну. Вона у нас одна. І другої ніколи більше не буде. Дякую Вам усім!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору